Yakacık reklam tabela dijital baskı ve led ürün üretim hizmetleri

Led Ürünlerimiz LED

Led Tabela Seçimi

Led Tabela Seçimi

Led Tabela Seçimi Nasıl Yapılır?

Led Tabela Sistemi Milenyum tanıtım görselidir. Ana malzemesi Led (“Light Emitting Diode”,Işık Yayan Diyot) olan bu sistemler dikkat çekmek için ledin özelliklerini tabelaya yansıtır.

Ledler düşük enerji tüketimi, uzun ömrü, sağlamlığı, küçük boyutu ve hızla açılıp kanabilmesi gibi geleneksel ışık kaynaklarına göre bir dizi avantajı vardır. Ancak, nispeten pahalıdır.

Ledlerin ısınmaması enerji tüketimini düşürür ve tabela aydınlatmasında elektrik sarfiyatını minimuma çeker. Uzun ömürlü ve sağlam oluşu sizi tabela yenileme masrafından kar ettirir. Hızla açılıp kapanması ise her türlü animasyonu tabelanızda görmenizi sağlar.

Ayrıca RGB ledler sayesinde ışık renginde değişiklik yapabilmenizi de sağlar. Kırmızı, Yeşil ve Mavi ana renkleri karıştırılarak Beyaz, Sarı, Turkuaz, Magenta renkleri elde edilebilir. Led Tabelanızda değişik renklerden değişik yazılar veya renk geçişleri ile müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Led Tabelaların dışında şerit ledler ile vitrininizi süsleyebilir ve ürünlerinizi müşterilerinize yansıtabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize danışmak.

Led Tabela, sizin farkedilmenizi sağlayan en ekonomik seçeneklerden biridir. Diğer ışıklı tabela çeşitlerine göre oldukça farklı ve güçlüdür. Farklı tasarım seçenekleri tamemen hayal gücü ile sınırlıdır.

Uzun ömürlüdür, her türlü iklim koşulunda problemsiz çalışmaktadır. Elektrik tüketimi yok denecek kadar azdır: Örneğin 5 metre uzunluğunda kocaman bir tabelanın yıllık elektirik tüketimi 5-10 lirayı geçmemektedir.

LED tabelayı en farklı kılan yanı, yanıp sönmesi ile sağlanan animasyon zenginliğidir. Bu sayede durağan ve sabit duran diğer tabelaların arasından kolayca öne çıkmaktadır.

Son zamanlarda küçük büyük tüm işletmelerin tercihi haline geldi led tabelalar. Nedeni ise sizi uzaktan gören insanların bile dikkatini çekip firmanıza ” ben buradayım ” dedirtmeleridir. Bu anlamda oldukça başarılı olan led tabelalar güzel tasarımlar ve canlı renklerle bu özelliklerini kat kat arttırıyorlar.

Led tabela iş potansiyelinizi artırmaktadır.
Led tabela sistemleri, standart tabela sistemlerine göre daha küçüktür, ama daha etkilidir.
Bu yüzden tabela vergileri çok daha azdır.

Led kayan yazı tabela sistemleri sayesinde ürünlerinizi müşterilerinize doğrudan tanıtabilirsiniz.
Led tabela sistemlerinde birbirinden farklı pek çok yazı efekti kullanılmaktadır.
Led tabela sistemlerinin elektrik güç tüketimi çok azdır.
Led tabela sistemleri PC(bilgisayar, Laptop) ile kontrol edilebilme özelliği vardır.